Vb Selejtező Magyarország / Magyarország-Bolívia 6:0 (1977) ~ Magyar Fotóarchívum - 2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség;

Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6. 2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség; A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe. Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban.

A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe. IdÅ'kapszula: NB I. 1980/81 Magyarország â€
IdÅ'kapszula: NB I. 1980/81 Magyarország â€" Anglia VB from m.blog.hu
A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe. Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban. Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6. 2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség;

A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe. 2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség; Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6. Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban.

2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség; Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban. Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6. A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe.

A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe. ÉlÅ' futball: Magyarország - Írország barátságos válogatott
ÉlÅ' futball: Magyarország - Írország barátságos válogatott from elokozvetites.tv
A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe. Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6. 2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség; Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban.

Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6.

Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6. 2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség; Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban. A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe.

Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban. A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe. 2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség; Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6.

Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban. Vb-selejtezÅ' - Megvan a magyar válogatott programja
Vb-selejtezÅ' - Megvan a magyar válogatott programja from sportkatlan.hu

2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség;

Vb Selejtező Magyarország / Magyarország-Bolívia 6:0 (1977) ~ Magyar Fotóarchívum - 2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség;. Szerdán győzelmet aratott budapest a magyar válogatott andorra ellen, továbbra is a negyedik helyet birtokolja a csoportban. 2 győzelem / 4 döntetlen / 2 vereség; Büntetőből gólt szerzett a labdarúgó világbajnoki selejtezők 6. A magyar válogatott az első félidő első felében már kétgólos előnybe.